Kulisy Lenjoy

Spełnienie i spokój

Pomimo wielu dróg, które wielokrotnie oddalały mnie od celu – przeznaczenie zawiodło mnie do niego. Dzisiaj jestem szczęśliwa, choć czasy temu nie sprzyjają. Każdy kto marzył o życiu wypełnionym pasją, wie o czym mówię. Mam przebłyski, że to ostatnia chwila, aby postawić wszystko na jedną kartę i dzisiaj z odwagą i spokojem realizuję mój cel.

Czasami los stawia na naszej drodze osoby, które słowem uświadamiają nam więcej niż wiele innych przez lata. Słuchajmy głosu serca i szczerych bliskich osób.

Jestem samoukiem, moją pasję malarską rozwijałam przez wiele lat, aby do dzisiaj opanować wiele jej technik. Od 5 lat rozwijam umiejętności graficzne. To cudowne uczucie, jak zmienia się odbiór grafiki w zależności od doboru typografii i kolorów. Kobieca determinacja jest wspaniałą cechą i w każdym możliwym momencie wspieram kobiety do działania. Można posiąść wiedzę na każdy temat, można przedzierać się przez przeszkody codzienności – aby potem duma unosiła nas nad ziemią. Kobiety są wyjątkowe, w nich cała magia.

Zapraszam do mojego świata, w którym kolory i światło grają główną rolę.

Ręcznie malowana bawełniana koszula

Każdy produkt to godziny projektowania, szkicowania i tworzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *