Warsztaty stacjonarne

Warsztaty w Pracowni Lenjoy przy ul. Wyszyńskiego 14 w Kraśniku.

Od sierpnia prowadzę warsztaty dla dzieci i dorosłych, dzieci ze szkół podstawowych, a nawet z przedszkoli. Kreatywności nie ma końca, jestem otwarta na propozycje, odbywają się u mnie artystyczne urodzinki, spotkania integracyjne. Miejsce posiada specjalną aurę, która sprzyja dobrej energii, wyzwala twórcze działania. Przestrzeń Pracowni LENJOY – została stworzona dla każdej grupy wiekowej, bo w każdym drzemie ogromny potencjał, który zaskakuję osoby pojawiające się w pracowni.

Jak zadbać o swoje samopoczucie, jak zadbać o to, co wewnątrz? zapraszam do pracowni – tu leczymy nasze dusze, dodajemy sobie skrzydeł i budzimy nowe możliwości.

Wsparcie, zrozumienie, życzliwość, swoboda tworzenia – Najbardziej kreatywna przestrzeń w Kraśniku otwiera drzwi dla wszystkich z otwartym umysłem, chęcią zmian i dobrymi intencjami.

Z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutą, marketingowcem, brokerem informacji, technikiem ekonomii:). Z pasji – od wielu lat stosuję techniki arteterapeutyczne, tworzę w każdej technice, jestem grafikiem z niedawno uzyskanym certyfikatem Digital Designer. Jestem multipotencjalistką, projektuję graficznie, tworzę interfejsy, nie ma dla mnie tajemnic dtp :). Zapraszam do współpracy, będzie wyjątkowa.