• O Manufakturze Lenjoy

  Oferta

  Zakres możliwości manufaktury Lenjoy.

  Jednoosobowa działalność to przedsięwzięcie wymagające podejmowania wielu decyzji, pełne rozterek, zabierające ogromne ilości czasu – ale dające satysfakcję. W szczególności jeśli opiera się na działaniach w głównej mierze opartych na własnoręcznym wykonaniu. Pomimo, że zakres działań stale się poszerza, nadal wszystko wykonuję sama. To zasługa narzędzi, które przyspieszają pracę. Jestem wdzięczna, że dzisiaj posiadam tak wiele sprzętów i tylko ich obsługa jest konieczna do zgłębienia.

 • O Manufakturze Lenjoy

  Identyfikacja wizualna

  Zaczyna się od idei, jest pomysł i kilka symboli, które układają się w głowie. Potem następuje proces twórczy – on mógłby trwać w nieskończoność. Gdyby nie limity czasu, kreacja galopowałaby bez końca. Choć są takie momenty, że stwierdzenie „mamy to” jest wypowiedziane stanowczo. Dobór formy do klienta jest złożony, poznanie jego oczekiwań stanowi istotny punkt w procesie projektowym

  Przy dobrze zaprojektowanym znaku, wszelkie formy znakowania są możliwe. Im prostszy, tym bardziej możemy go wykorzystać. Ta myśl powinna nam przyświecać podczas pracy. Za mną kilka fajnych współprac, zgoda na moje idee pozwala na rozwój skrzydeł i zadbanie o przekaz estetyczny i nowoczesny.

  Bardzo lubię projekty użytkowe, które niosą swój przekaz i są dumnie prezentowane.

  Projekt dla Butiku, ręcznie rysowany molik 🙂 i graficzna poprzeczka – imitowanie złota poprzez ilustrację.
  Logo dla lokalnej firmy, projektującej meble i zajmującej się ich serwisem. Litery L imitują uchwyty komody.
  Logo z użyciem gradientu, ulubionych kolorów klientki i piórka (branża – sokolnictwo)
 • Kulisy Lenjoy

  Spełnienie i spokój

  Pomimo wielu dróg, które wielokrotnie oddalały mnie od celu – przeznaczenie zawiodło mnie do niego. Dzisiaj jestem szczęśliwa, choć czasy temu nie sprzyjają. Każdy kto marzył o życiu wypełnionym pasją, wie o czym mówię. Mam przebłyski, że to ostatnia chwila, aby postawić wszystko na jedną kartę i dzisiaj z odwagą i spokojem realizuję mój cel.

  Czasami los stawia na naszej drodze osoby, które słowem uświadamiają nam więcej niż wiele innych przez lata. Słuchajmy głosu serca i szczerych bliskich osób.

  Jestem samoukiem, moją pasję malarską rozwijałam przez wiele lat, aby do dzisiaj opanować wiele jej technik. Od 5 lat rozwijam umiejętności graficzne. To cudowne uczucie, jak zmienia się odbiór grafiki w zależności od doboru typografii i kolorów. Kobieca determinacja jest wspaniałą cechą i w każdym możliwym momencie wspieram kobiety do działania. Można posiąść wiedzę na każdy temat, można przedzierać się przez przeszkody codzienności – aby potem duma unosiła nas nad ziemią. Kobiety są wyjątkowe, w nich cała magia.

  Zapraszam do mojego świata, w którym kolory i światło grają główną rolę.

  Ręcznie malowana bawełniana koszula

  Każdy produkt to godziny projektowania, szkicowania i tworzenia.

 • Kulisy Lenjoy

  Wachlarz możliwości

  Jeśli w twojej głowie kołacze się myśl – chcę nosić odzież tożsamą ze mną, a sieciówki są nie dla ciebie.

  Chcesz na koszulce fruwającego kota – voila!

  Zrobię dla ciebie coś niepowtarzalnego, jestem w stanie odebrać twoje marzenia i zrealizować niedościgły dotychczas projekt. Każdy element jest możliwy do wykonania, jeśli kreatywność bierze górę, jeśli technika jest na wypracowanym poziomie i na koniec- jeśli nie stawiamy sobie poprzeczki zbyt nisko. Zapraszam cię do kontaktu, jestem otwarta na najpiękniejsze oczekiwania i te najbardziej skomplikowane. Obecnie najczęściej maluję na kurtkach jeansowych indywidualne grafiki. Specjalizuję się również w malowaniu grafik na T-shirtach. Czasem coś uszyję, np. cudne lniane maty w kształcie liści, częściej jednak poduszki. Dodatkową pasją od kilku lat jest dla mnie grafika, rozwijam tę umiejętność, aby tworzyć kompleksową identyfikację wizualną. Jestem otwarta na współpracę.

 • O Manufakturze Lenjoy

  Hej! Miło, że jesteś tutaj ze mną

  No i jest! Powstało miejsce w którym będę prezentować projekty wykonane przeze mnie. Będę również wracać do moich realizacji sprzed lat. Każda była ważna i zapisała się w pamięci. Liczę po cichutku, że zapalę w twojej głowie iskierkę, abyś wybrała/wybrał mnie do stworzenia dla ciebie czegoś unikatowego. Każdy kto spędził ze mną trochę czasu – wie dobrze, jak ważny jest dla mnie drugi człowiek. To dzięki temu projekty są spersonalizowane na poziomie master level. Czuję emocje innych i odczytuję oczekiwania bezbłędnie. Zaglądaj do mnie czasami, tworzę właśnie dla ciebie. Bez odbiorcy, nie istnieję. Nazwa strony jest ściśle związana ze mną i skonsultowana z cudowną copywriterką: Małgorzatą Kalbarczyk – Leonczuk. Składa się z połączenia nazwiska i mojej natury. Lendzion+ Enjoy = Lenjoy. Mam nadzieję, że poczujecie moje dobre wibracje i to wystarczy, aby powstała chęć stworzenia czegoś wspólnie.

  Dlaczego taki tytuł? Hola! to po hiszpańsku cześć. Ten kraj jest najbliższy mojemu sercu ze względu na wyjątkową osobę. Dawno temu, tak dawno, że wydaje się to niemożliwe, kiedy stawiałam pierwsze kroki w rozwoju pasji artystycznej – natrafiłam na artystę. Był nim Salvador Dali, sam się stawiał na piedestale geniusza, osobowość wyrastająca ponad epokę. Od momentu zobaczenia obrazów i przeczytaniu wielu książek na jego temat postanowiłam dotrzeć do miejsca gdzie żył i tworzył. Marzenie się spełniło! Na swoje 40 urodziny z dwiema przyjaciółkami poleciałam do Hiszpanii, przez kilka dni mogłam słuchać jego ojczystego języka w dialekcie katalońskim. Na spełnienie tego marzenia czekałam ponad 20 lat – euforia, jaka mi towarzyszyła jest nie do opisania. Warto marzyć. Kocham tworzyć, kocham Hiszpanię, dzięki pasji jestem dzisiaj w tym miejscu – wdzięczna za każdy zakręt.