Kto stoi za Lenjoy?

Lenjoy to jednoosobowa firma prowadzona przez pasjonatkę sztuki, rękodzieła, pozytywnego myślenia i pro-kobiecych inicjatyw.

Multipotencjalistka – artystka malarka, graficzka, digital designerka – multikreatywna dusza. Z wykształcenia infobrokerka (specjalistka od researchu) i marketingowiec, posiadam również dwie specjalności pedagogiczne m.in. terapeuty (arteterapia w czołówce zainteresowań).

Trudno jest zawęzić specjalizacje w których czuję się dobrze, jest ich wiele i każda dla mnie ważna.

Malarstwo – sztalugowe, tradycyjne. Maluję również na odzieży, obuwiu i torebkach. Od portretów ludzi, zwierząt po wielkoformatowe abstrakcje.

Ilustracja cyfrowa, dwa lata nowej formy twórczej w aplikacji Procreate.

Szyję poduchy, przestrzenne formy z pikowaniami i maskotki.

Projektuję graficznie, tworzę w programie Corel Draw, Illustratorze, InDesignie, ilustracje w Procreate, a w Canvie tworze wizualizacje projektów.

Tworzę strony internetowe oparte na systemie WordPress, projektuję również w Figmie zostawiając kodowanie strony dev’om (przeszłam profesjonalne szkolenie Tomka Biskupa Digital Designer).

Tworzę biżuterię z naturalnych kamieni, srebra i pozłacaną 24k złotem. Kolczyki to mój absolutny must have.

Wykonuję nadruki na kubkach, odzieży i wielu produktach użytkowych.

Tworzę reklamę dla biznesów, szyldy wielkoformatowe, włącznie z oklejaniem witryn i aut.

Kocham produkty tworzone indywidualnie, odbiegające od masówek produkowanych seryjnie. Ważny jest człowiek, jego historia, zatrzymuję się kiedy czuję, że warto. Mierzę swoją miarą, choć skrzydła, każdego roku coraz krótsze, nadal ufam ludziom.

Małgorzata Lendzion- inicjatorka manufaktury Lenjoy